1 |
Towarzystwo Dobroczynności w Kielcach, ul. Kościuszki 25, 25-316 Kielce |
2. |
Stowarzyszenie Przyszłość dla Mnina, ul. Kościelna 40, 26-234 Słupia |
3. |
Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta Koło Włoszczowskie, ul. Partyzantów 3, 29-100 Włoszczowa |
4. |
Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Kluczewsko „Od Pomysłu Do Działania”, ul. Spółdzielcza 12, 29-120 Kluczewsko |
5. |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gowarczowie, Plac XX-lecia 1, 26-225 Gowarczów |
6. |
Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Katarzyny i Świętego Jana Apostoła w Seceminie, ul. Kościelna 2, 29-145 Secemin |
7. |
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Busku-Zdroju, ul. Kościuszki 2A, 28-100 Busko-Zdrój |
8. |
Stowarzyszenie Krzewienia Kultury „Smykovia”, Smyków 91, 26-212 Smyków |
9. |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Opatowcu, Rynek 16, 28-520 Opatowiec |
10. |
Stowarzyszenie „Młodzi Przyszłością”, Rembiechowa 30A, 28-363 |
11. |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bejscach, Bejsce 252, 28-512 Bejsce |
12. |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wiślicy, ul. Batalionów Chłopskich 62, 28-160 Wiślica |
13. |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nagłowicach, ul. Mikołaja Reja 5, 28-362 Nagłowice |
14. |
Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Razem”, ul. Częstochowska 85, 26-065 Piekoszów |
15. |
Rzymskokatolicka Parafia Św. Bartłomieja Ap. w Chęcinach, ul. Radkowska 4, 26-060 Chęciny |
16. |
Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Kostomłoty I „Przemienienie”, ul. Podmiejska 142, Kostomłoty I, 26-085 Miedziana Góra |
17. |
Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Nowy Horyzont, Chomentów 37, 28-305 Sobków |
18. |
Towarzystwo Pomocy Św. Brata Alberta Koło Kieleckie, ul. Żeromskiego 36A, 25-370 Kielce |
19. |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasocinie, ul. Wyzwolenia 6, 29-105 Krasocin |
20. |
Ośrodek Pomocy Społecznej w Staszowie, ul. Wschodnia 13, 28-200 Staszów |
21. |
Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie ul. Karczówkowska 36, 25-711 Kielce |
22. |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuczępach, Tuczępy 35, 28-142 Tuczępy |
23. |
Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Słoneczna Jesień”, ul. Staszica 8, 26-006 Rudki |
24. |
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Nawiedzenia NMP w Czermnie, Czermno ul. Kościelna 1, 26-260 Fałków |
25. |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gnojnie, Gnojno 145, 28-114 Gnojno |
26. |
Stowarzyszenie Twórczość Aktywność Rozwój Tradycja w Gminie Łopuszno „START” ul. Ludwików 1, 26-070 Łopuszno |
27. |
Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „RAZEM” ul. B. Krzywoustego 4, 28-300 Jędrzejów |
28. |
Fundacja Gospodarcza Św. Brata Alberta ul. Sienna 5, 25-725 Kielce |
29. |
Stowarzyszenie Św. Jana z Dukli Bęczków 193, 26-008 Górno |
30. |
Spektrum Możliwości ul. Spokojna 11, 26-085 Miedziana Góra |
31. |
Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Mąchocice Scholasteria i Ciekoty pn. „Żeromszczyzna” Mąchocice-Scholasteria 56A, 26-001 Masłów |
32. |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Michałowie, Michałów 115, 28-411 Michałów |
33. |
Fundacja „Nadzieja Rodzinie” ul. Witosa 6, 26-020 Chmielnik |
34. |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupi, Słupia 257, 28-350 Słupia |
35. |
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Końskich, ul. Armii Krajowej 22, 26-200 Końskie |
36. |
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radkowie, Radków 99, 29-135 Radków |
37. |
Społeczny Ruch Trzeźwości w Pierzchnicy, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 5/1 26-015 Pierzchnica |
38. |
Stowarzyszenie „MONAR” Stowarzyszenie dla Osób Bezdomnych MARKOT ul. Niekłańska 12, 26-220 Stąporków |
39. |
Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Władysława w Szydłowie ul. Staszowska 15, 28-225 Szydłów |